Thomas Kosmala A Never Ending Love – EDP 100 ml

3269 

Thomas Kosmala A Never Ending Love – EDP 100 ml od spolehlivé značky Thomas Kosmala lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Thomas Kosmala A Never Ending Love – EDP 100 ml – nyní můžete mít za 3269 Kč.

Katalogové číslo: 5060412110549 Kategorie: , Štítek:

Popis

Thomas Kosmala A Never Ending Love – EDP 100 ml od tohoto výrobce Thomas Kosmala lze u nás pořídit za skvělou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Parfémovaná voda pro muže i ženy A Never Ending Love od značky Thomas Kosmala je věrná svému jménu, je sladká a nesmazatelná. Stačí jedno přivonění a už navždy zůstane ve vašem srdci. Čistá vůně bílé růže se mísí se svěžím bergamotem, srdce patří bílým květinám, pomerančovému květu a svůdnému pižmu, zatímco v základu se snoubí ambra, pačuli a růže. Jemná a originální vůně, kterou si zkrátka zamilujete. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Thomas Kosmala
  • EAN: 5060412110549

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bílá růže, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bílé květiny, květ pomerančovníku, pižmo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pačuli , růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, pižmová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”}}

Thomas Kosmala A Never Ending Love - EDP 100 ml
Thomas Kosmala A Never Ending Love – EDP 100 ml
3269