Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml

822 

Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml od společnosti Thierry Mugler je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml stojí ted u nás 822 Kč.

Katalogové číslo: 3439600029857 Kategorie: , Štítek:

Popis

Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml od naší známé značky Thierry Mugler – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Take Me Out je zářivá, pozitivní a energizující toaletní voda. V srdci téměř nepoškozený pomerančový květ osvětluje svěžest právě sbíraných listů shiso a zanechává za sebou jiskřivou pulzaci a houževnatou svěžest na kůži. Toaletní voda Take Me Out je ódou na život a energii. Mugler znovuobjevil svou kolínskou vodu s esencí, která je čerstvější než kdy předtím, díky čemuž je toaletní voda Take Me Out zcela jedinečná.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Thierry Mugler
  • EAN: 3439600029857

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”květ pomerančovníku, shiso”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Thierry Mugler Cologne Take Me Out - EDT 100 ml
Thierry Mugler Cologne Take Me Out – EDT 100 ml
822