Thierry Mugler Alien Man Mirage – EDT 100 ml

934 

Thierry Mugler Alien Man Mirage – EDT 100 ml od této značky Thierry Mugler je k dostání online za výhodnout cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Thierry Mugler Alien Man Mirage – EDT 100 ml – můžete mít za 934 Kč.

Katalogové číslo: 3439600048421 Kategorie: , Štítek:

Popis

Thierry Mugler Alien Man Mirage – EDT 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Thierry Mugler . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Alien Man Mirage je zářivá, dřevitá toaletní voda, která kombinuje minerální vibrace jalovce se svěžími, vodními tóny rákosu. Vůně je vylepšená o mocné a sofistikované vůně kůže a pačuli. Toaletní voda, díky níž získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Thierry Mugler
  • EAN: 3439600048421

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”voda, rákos”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jalovec, minerální tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Thierry Mugler Alien Man Mirage - EDT 100 ml
Thierry Mugler Alien Man Mirage – EDT 100 ml
934