Thierry Mugler Alien Man – EDT náplň 100 ml

1199 

Thierry Mugler Alien Man – EDT náplň 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Thierry Mugler , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Thierry Mugler Alien Man – EDT náplň 100 ml ve výhodné slevě 1199 Kč.

Katalogové číslo: 3439600029796 Kategorie: , Štítek:

Popis

Thierry Mugler Alien Man – EDT náplň 100 ml od společnosti se zárukou kvality Thierry Mugler , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Skvělý produkt s garancí kvality.

Alien Man z kolekce Alien je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Aromatická hlava obsahuje neobvyklou kombinaci buku, kopru, anýzu, levandule, citronu, máty a tymiánu. Srdce se skládá z kůže, vonokvětky (osmanthus), pelargonie, pepře a kašmírového dřeva. Kompozici uzavírá vanilka, bíla ambra a kašmíran. Na trh byla uvedena v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Thierry Mugler
  • EAN: 3439600029796

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílá ambra, cashmeran, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, tymián, anýz, máta, buk, kopr”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), černý pepř, osmanthus, kašmírové dřevo, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Thierry Mugler Alien Man - EDT náplň 100 ml
Thierry Mugler Alien Man – EDT náplň 100 ml
1199