Tesori d´Oriente Thalasso Therapy – sprchový gel 250 ml

78 

Tesori d´Oriente Thalasso Therapy – sprchový gel 250 ml s pečetí kvality od Tesori d´Oriente je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Skvělý produkt s garancí kvality. Tesori d´Oriente Thalasso Therapy – sprchový gel 250 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 78 Kč.

Katalogové číslo: 8008970050386 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tesori d´Oriente Thalasso Therapy – sprchový gel 250 ml od výrobce se skvělou pověstí Tesori d´Oriente je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Rafinovaná, svěží a živá kytice, která ztělesňuje nadčasovou atmosféru ráje ostrovů Fidži. V hlavě se ozývají tóny citronu a bergamotu, které odhalí srdce ze soli a mořských řas s překvapivou základnou, která voní cedrovým dřevem a pižmem a navozuje pocit svěží pohody.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Sprchové gely
  • Značka: Tesori d´Oriente
  • EAN: 8008970050386

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”mořská řasa, mořská sůl”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”}}

Tesori d´Oriente Thalasso Therapy - sprchový gel 250 ml
Tesori d´Oriente Thalasso Therapy – sprchový gel 250 ml
78