Tesori d´Oriente Persian Dream – koupelový krém 500 ml

114 

Tesori d´Oriente Persian Dream – koupelový krém 500 ml od tohoto výrobce Tesori d´Oriente , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Tesori d´Oriente Persian Dream – koupelový krém 500 ml zrovna nyní za cenu 114 Kč.

Katalogové číslo: 8008970052014 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tesori d´Oriente Persian Dream – koupelový krém 500 ml od značky s dobrým jménem Tesori d´Oriente je k dostání teď opravdu levně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Vzpomínka na perskou zahradu, když první paprsky slunce svítí na čistou vodu tisíce fontán. Arabeska parfémů, ve které se smyslné tóny jasmínu a sladké a pikantní tóny granátového jablka mísí s vůní červeného čaje a teplých odstínů jantaru, aby ustoupily světelné a uhrančivé esenci, která oslavuje znovuzrození přírody.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Sprchové gely
  • Značka: Tesori d´Oriente
  • EAN: 8008970052014

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”500 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”červené jablko, pomeranč, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”granátové jablko, jasmín, čaj, teakové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, bílé pižmo, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, zelená”}}

Tesori d´Oriente Persian Dream - koupelový krém 500 ml
Tesori d´Oriente Persian Dream – koupelový krém 500 ml
114