Tesori d´Oriente Persian Dream – aviváž 760 ml

99 

Tesori d´Oriente Persian Dream – aviváž 760 ml od našeho předního výrobce Tesori d´Oriente je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Tesori d´Oriente Persian Dream – aviváž 760 ml za bezkonkureční cenu 99 Kč.

Katalogové číslo: 8008970055268 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tesori d´Oriente Persian Dream – aviváž 760 ml od společnosti s úžasnou pověstí Tesori d´Oriente , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Aviváž Persian Dream vás díky své lákavé vůni přenese do perské zahrady, když první paprsky slunce svítí na čistou vodu tisíce fontán. Arabeska vůní, ve které se smyslné tóny jasmínu a sladké a pikantní tóny granátového jablka mísí s vůní červeného jablka a teplých odstínů jantaru, aby ustoupily světelné a uhrančivé esenci, která oslavuje znovuzrození přírody. Aviváž pečuje o vlákna vašeho oblečení a zanechává dlouhotrvající vůni.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Ostatní parfémy
  • Značka: Tesori d´Oriente
  • EAN: 8008970055268

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Ostatní”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”760 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”červené jablko, pomeranč, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”granátové jablko, jasmín, čaj, teakové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, bílé pižmo, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, zelená”}}

Tesori d´Oriente Persian Dream - aviváž 760 ml
Tesori d´Oriente Persian Dream – aviváž 760 ml
99