Tesori d´Oriente Japanese Rituals – aromatická svíčka 200 g

249 

Tesori d´Oriente Japanese Rituals – aromatická svíčka 200 g od výrobce se skvělou pověstí Tesori d´Oriente je k dostání levně a pohodlně online. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Tesori d´Oriente Japanese Rituals – aromatická svíčka 200 g – nakoupíte u nás nyní za 249 Kč.

Katalogové číslo: 8008970043739 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tesori d´Oriente Japanese Rituals – aromatická svíčka 200 g od kvalitního výrobce Tesori d´Oriente je momentálně ve výhodné akci. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Aromatická svíčka Japanese Rituals s elegantní květinovou vůní pivoněk, frézií a pačuli je vyrobená z vysoce kvalitních vosků a esenciálních olejů. Vytvoří unikátní, osobitou atmosféru a potěší všechny vaše smysly.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Tesori d´Oriente
  • EAN: 8008970043739

{“puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, pačuli “},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citrusy, pivoňka, grapefruit, kamélie”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, konvalinka, růže, frézie, osmanthus”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Tesori d´Oriente Japanese Rituals - aromatická svíčka 200 g
Tesori d´Oriente Japanese Rituals – aromatická svíčka 200 g
249