Tesori d´Oriente Hammam – krémové mýdlo 300 ml

99 

Tesori d´Oriente Hammam – krémové mýdlo 300 ml od značky s dlouholetou tradicí Tesori d´Oriente je k dostání online za výhodnout cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Tesori d´Oriente Hammam – krémové mýdlo 300 ml zrovna nyní za cenu 99 Kč.

Katalogové číslo: 8008970039954 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tesori d´Oriente Hammam – krémové mýdlo 300 ml od výrobce Tesori d´Oriente je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Vůně Hammam od značky Tesori d´Oriente je orientálně-dřevitá a je určena pro muže i ženy. Zahalte se do této tajemné a odvažné vůně, která vás dostane svými mistrně zkombinovanými tóny ovoce, květin a dřeva.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Ostatní parfémy
  • Značka: Tesori d´Oriente
  • EAN: 8008970039954

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Ostatní”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”300 ml”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, mandarinka, květ mandlovníku”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, květ pomerančovníku”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, vanilka, dřevité tóny”}}

Tesori d´Oriente Hammam - krémové mýdlo 300 ml
Tesori d´Oriente Hammam – krémové mýdlo 300 ml
99