Tesori d´Oriente Fior Di Loto – aromatická svíčka 200 g

249 

Tesori d´Oriente Fior Di Loto – aromatická svíčka 200 g od známého dodavatele Tesori d´Oriente je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Tesori d´Oriente Fior Di Loto – aromatická svíčka 200 g stojí u nás 249 Kč.

Katalogové číslo: 8008970043715 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tesori d´Oriente Fior Di Loto – aromatická svíčka 200 g od známé společnosti Tesori d´Oriente je právě nyní na našich stránkách v akci. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Aromatická svíčka Fior Di Loto od Tesori d’Oriente s vůní lotosového květu je vyrobená z vysoce kvalitních vosků a esenciálních olejů. Vytvoří unikátní, osobitou atmosféru a potěší všechny vaše smysly.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Tesori d´Oriente
  • EAN: 8008970043715

{“puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo, vanilka, dřevité tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, konvalinka, lotosový květ, tuberóza”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pomeranč, růže, broskev”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Tesori d´Oriente Fior Di Loto - aromatická svíčka 200 g
Tesori d´Oriente Fior Di Loto – aromatická svíčka 200 g
249