Tabac Tabac Original – tuhý deodorant 75 ml

148 

Tabac Tabac Original – tuhý deodorant 75 ml od naší známé značky Tabac je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Tabac Tabac Original – tuhý deodorant 75 ml aktuálně zrovna za 148 Kč.

Katalogové číslo: 4011700411801 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tabac Tabac Original – tuhý deodorant 75 ml od známé kvalitní značky Tabac . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Tabac Original je charakterizován jako ostrá a kořeněná pánská vůně. Hledáte vůni která má svou tradici? Zastavte se u Tabac Original, který je stále oblíbený u spousty mužů a přesvědčíte se sami o jeho originalitě. Značková pánská kolínská voda Tabac Original byla uvedena na trh v roce 1959.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Tabac
  • EAN: 4011700411801

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, květinové tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bergamot, citron”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kořenitá”}}

Tabac Tabac Original - tuhý deodorant 75 ml
Tabac Tabac Original – tuhý deodorant 75 ml
148