Styx Voyage Sport – EDT – TESTER 100 ml

403 

Styx Voyage Sport – EDT – TESTER 100 ml od známého výrobce Styx . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Styx Voyage Sport – EDT – TESTER 100 ml – nyní získáte od 403 Kč.

Katalogové číslo: 3614221758694 Kategorie: , Štítek:

Popis

Styx Voyage Sport – EDT – TESTER 100 ml od výrobce se skvělou pověstí Styx , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Vůně Voyage Sport od značky Nautica je svěží, dřevitá vůně pro muže, která byla poprvé představen a v roce 2016. Mísí v sobě v úvodu citrusy, koriandr, mořskou sůl a mořské tóny – poté se o slovo přihlásí srdce tvořené palmovými listy, muškátem, jablkem a zelenou paprikou. Na závěr vůni zafixuje pačuli, vetiver, pižmo a brazilské červené dřevo.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Styx
  • EAN: 3614221758694

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli , vetiver, růžové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, mořské tóny, mořská sůl, koriandr”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jablko, pelargonie (geranium), paprika, palmové listy”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Styx Voyage Sport - EDT 100 ml
Styx Voyage Sport – EDT – TESTER 100 ml
403