STR8 Rise – deodorant s rozprašovačem 85 ml

149 

STR8 Rise – deodorant s rozprašovačem 85 ml od tohoto skvělého výrobce STR8 lze u nás pořídit za skvělou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. STR8 Rise – deodorant s rozprašovačem 85 ml za bezkonkureční cenu 149 Kč.

Katalogové číslo: 5201314168744 Kategorie: , Štítek:

Popis

STR8 Rise – deodorant s rozprašovačem 85 ml od známé kvalitní značky STR8 lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Rise od značky STR8 je nadčasová vůně pro muže inspirovaná známou Calvin Klein CK All . Svěží hlavu tvoří mandarinka, citron a kadramom. V srdci se ukrývá kombinace bylin, melounu a máty. Kompozici uzavírá ambra, cedrové a santalové dřevo.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: STR8
  • EAN: 5201314168744

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, ambra, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, mandarinka, kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”máta, byliny, meloun”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”85 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”}}

STR8 Rise - deodorant s rozprašovačem 85 ml
STR8 Rise – deodorant s rozprašovačem 85 ml
149