STR8 Red Code – deodorant s rozprašovačem 75 ml

129 

STR8 Red Code – deodorant s rozprašovačem 75 ml od známého výrobce STR8 . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. STR8 Red Code – deodorant s rozprašovačem 75 ml momentálně k dispozici za 129 Kč.

Katalogové číslo: 5201314149828 Kategorie: , Štítek:

Popis

STR8 Red Code – deodorant s rozprašovačem 75 ml od společnosti s předním postavením na trhu STR8 je právě teď za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Prolomte ledy se svěží pánskou vůní STR8 Red Code… Zásah čisté energie pro muže, který ví, jak rozšifrovat podstatu života. Energická červená barva je pravděpodobně nejvíce expresivní barvou charakterizující široké spektrum pocitů a emocí. Ponořte se do této svěží fougerové vůně a odhalte tajemství a krásu života.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: STR8
  • EAN: 5201314149828

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, fazole tonka, jedle”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, pelargonie (geranium), tymián”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mořské tóny, ananas, kardamom, grapefruit”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, kořenitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”}}

STR8 Red Code - deodorant s rozprašovačem 75 ml
STR8 Red Code – deodorant s rozprašovačem 75 ml
129