STR8 Original – deodorant ve spreji 200 ml
99 Kč
STR8 Original – deodorant ve spreji 200 ml od spolehlivé značky STR8 . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. STR8 Original – deodorant ve spreji 200 ml v akci za 99 Kč.
Popis
STR8 Original – deodorant ve spreji 200 ml od značky s dlouholetou tradicí STR8 je k dostání teď opravdu levně. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.
Original od značky STR8 je vůně pro sebevědomé a elegantní muže, kteří mají rádi vše pod kontrolou. V úvodu vůně se nachází bazalka a tóny máty, v srdci se ukrývá kardamon. V závěru vůni fixují dřevité tóny v podobě santalového dřeva.
Informace o produktu
- Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
- Značka: STR8
- EAN: 5201314153689
{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bazalka, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kardamom”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”}}
Související produkty
-

Aigner First Class – EDT 100 ml
518 Kč Zobrazit detail -

Alexandre.J Silver Ombre – EDP 100 ml
2088 Kč Zobrazit detail -

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Noir – EDT 50 ml
903 Kč Zobrazit detail -

Police To Be – EDT 40 ml
222 Kč Zobrazit detail -

STR8 Original – sprchový gel 250 ml
80 Kč Zobrazit detail -

Aigner White Man – EDT – TESTER 125 ml
629 Kč Zobrazit detail
