Smell of Life Tobacco & Vanilla – difuzér 100 ml

1290 

Smell of Life Tobacco & Vanilla – difuzér 100 ml od skvělého výrobce Smell of Life je u nás k dispozici opravdu výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého. Smell of Life Tobacco & Vanilla – difuzér 100 ml – nyní získáte od 1290 Kč.

Katalogové číslo: 8594203850248 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Tobacco & Vanilla – difuzér 100 ml od této skvělé značky Smell of Life lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Difuzér Tobacco & Vanilla od značky Smell of Life provoní váš domov kořenitou vůní, která připomíná nefalšovanou zakouřenou atmosféru anglického klubu gentlemanů. Orientální, kořeněná vůně ideální pro stylové a šarmantní muže i jejich odvážné drahé polovičky. Mocné spojení tabáku a krémové vanilky je doplněno nasládlou vůní fazole tonky a hřejivou vůní kakaa. Podtóny této vonné esence tvoří také sušené ovoce a sladká stromová míza. Součástí balení je také 5 ks černých rákosových tyčinek, které díky porézní struktuře zajišťují správnou rychlost uvolňování vůně. Difuzér si zamilujete nejen pro jeho vůni, ale i díky designovému vzhledu, který perfektně doplní každý interiér. Umístěte difuzér do místa, kolem kterého lidé procházejí, aby se vůně lépe šířila díky pohybu vzduchu. Intenzitu vůně můžete korigovat počtem vložených tyčinek. Pro zvýšení intenzity můžete tyčinky čas od času otočit. Čím více tyčinek použijete najednou, tím dříve se náplň difuzéru vypotřebuje. Výdrž difuzéru je 18-24 měsíců. Upozornění: Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203850248

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”tabák, vanilka, kakao, fazole tonka, míza, ovoce”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, kořenitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”}}

Smell of Life Tobacco & Vanilla - difuzér 100 ml
Smell of Life Tobacco & Vanilla – difuzér 100 ml
1290