Smell of Life Thai Lime & Mango – difuzér 100 ml

1290 

Smell of Life Thai Lime & Mango – difuzér 100 ml zboží dodává Smell of Life je k dostání za výborné peníze. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Smell of Life Thai Lime & Mango – difuzér 100 ml nyní za 1290 Kč.

Katalogové číslo: 8594203850309 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Thai Lime & Mango – difuzér 100 ml od tohoto předního výrobce Smell of Life je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Difuzér Thai Lime & Mango od značky Smell of Life provoní váš domov svěží vůní citrusů a tropického ovoce. Exotické mango, meloun, ananas, svěží limetka a sladká vůně mučenky je umocněna vůní grapefruitu, maliny a kvetoucího jasmínu. Příjemná vůně, která v každém interiéru vytvoří jedinečnou atmosféru plnou pohody. Součástí balení je také 5 ks černých rákosových tyčinek, které díky porézní struktuře zajišťují správnou rychlost uvolňování vůně. Difuzér si zamilujete nejen pro jeho vůni, ale i díky designovému vzhledu, který perfektně doplní každý interiér. Umístěte difuzér do místa, kolem kterého lidé procházejí, aby se vůně lépe šířila díky pohybu vzduchu. Intenzitu vůně můžete korigovat počtem vložených tyčinek. Pro zvýšení intenzity můžete tyčinky čas od času otočit. Čím více tyčinek použijete najednou, tím dříve se náplň difuzéru vypotřebuje. Výdrž difuzéru je 18-24 měsíců. Upozornění: Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203850309

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mango, limetka, mučenka, grapefruit, meloun, ananas, jasmín, malina”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, ovocná”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}

Smell of Life Thai Lime & Mango - difuzér 100 ml
Smell of Life Thai Lime & Mango – difuzér 100 ml
1290