Smell of Life Smell of Life One Million – vůně do auta 10 ml

297 

Smell of Life Smell of Life One Million – vůně do auta 10 ml od spolehlivého výrobce Smell of Life je k sehnání u nás za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Smell of Life Smell of Life One Million – vůně do auta 10 ml právě nyní za 297 Kč.

Katalogové číslo: 8594203851221 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Smell of Life One Million – vůně do auta 10 ml od této přední společnosti Smell of Life , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Vůně do auta inspirovaná vůní One Million v sobě skrývá spojení dávky luxusu, harmonie a aktivního životního stylu. Vůně, která je jako stvořená pro úspěšného a ctižádostivého muže, který ví, co chce a nebojí se jít za svými sny. Jako první vstupují do hry tóny šťavnaté mandarinky a svěží máty. Následně vaše smysly omámí hřejivá skořice a květinové akordy podmanivé růže. K dokonalému smyslovému zážitku vás dovede základ vůně v podobě smyslné ambry a mužné kůže. Tento vonný doplněk, který vás bude doprovázet na všech cestách, si zamilujete nejen díky svůdné vůni, ale i díky jedinečnému designu. Malá lahvička s dřevěným víčkem funguje jako difuzér, který uvolňuje vůni postupně. Výdrž vůně je 2 – 3 měsíce. Dodáváno zabalené v černé krabičce s etiketou. Návod k použití: Odšroubujte dřevěné víčko. Dbejte zvýšené opatrnosti, abyste nestrhli závit dřevěného víčka. Opatrně odstraňte plastovou zátku z hrdla nádoby. Dřevěné víčko našroubujte zpět – dbejte na to, aby bylo vždy řádně dotaženo. Lahvičku zavěste na Vámi zvolené místo. Vyvarujte se kontaktu s jakýmikoli povrchy! Např. zavěste pod zpětné zrcátko, minimálně však 5 cm od něj. Upozornění: Vůni do auta udržujte vždy ve vzpřímené poloze. Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Vůni do auta udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Autoparfémy
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203851221

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”10 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Autoparfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, skořice “},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kořenitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”}}

Smell of Life Smell of Life One Million - vůně do auta 10 ml
Smell of Life Smell of Life One Million – vůně do auta 10 ml
297