Smell of Life Smell of Life One Million – difuzér 100 ml

1290 

Smell of Life Smell of Life One Million – difuzér 100 ml s pečetí kvality od Smell of Life . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Smell of Life Smell of Life One Million – difuzér 100 ml nyní za 1290 Kč.

Katalogové číslo: 8594203850392 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Smell of Life One Million – difuzér 100 ml zboží dodává Smell of Life lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Provoňte svým oblíbeným parfémem i Vaše domovy a kanceláře! Difuzér inspirovaný vůní One Million v sobě skrývá spojení dávky luxusu, harmonie a aktivního životního stylu. Vůně, která je jako stvořená pro úspěšného a ctižádostivého muže, který ví, co chce a nebojí se jít za svými sny. Jako první vstupují do hry tóny šťavnaté mandarinky a svěží máty. Následně vaše smysly omámí hřejivá skořice a květinové akordy podmanivé růže. K dokonalému smyslovému zážitku vás dovede základ vůně v podobě smyslné ambry a mužné kůže. Součástí balení je také 5 ks černých rákosových tyčinek, které díky porézní struktuře zajišťují správnou rychlost uvolňování vůně. Difuzér si zamilujete nejen pro jeho vůni, ale i díky designovému vzhledu, který perfektně doplní každý interiér. Umístěte difuzér do místa, kolem kterého lidé procházejí, aby se vůně lépe šířila díky pohybu vzduchu. Intenzitu vůně můžete korigovat počtem vložených tyčinek. Pro zvýšení intenzity můžete tyčinky čas od času otočit. Čím více tyčinek použijete najednou, tím dříve se náplň difuzéru vypotřebuje. Výdrž difuzéru je 18-24 měsíců. Upozornění: Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203850392

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”skořice , růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kořenitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”}}

Smell of Life Smell of Life One Million - difuzér 100 ml
Smell of Life Smell of Life One Million – difuzér 100 ml
1290