Smell of Life Smell of Life Fahrenheit – vůně do auta 10 ml

297 

Smell of Life Smell of Life Fahrenheit – vůně do auta 10 ml od značky s dobrým jménem Smell of Life – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Smell of Life Smell of Life Fahrenheit – vůně do auta 10 ml stojí u nás 297 Kč.

Katalogové číslo: 8594203851207 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Smell of Life Fahrenheit – vůně do auta 10 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Smell of Life je k dostání za výborné peníze. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Vůně do auta je inspirovaná pánskou vůní Fahrenheit, což je vůně pro muže, který objevil svou vnitřní harmonii, svou pravdu, která mu otevírá brány světa obohaceného o vlastní emoce a sílu ducha. Vůně plná paradoxů – horká a přitom ledová, křehká a přitom silná, mužná a něžná zároveň. Svěží úvodní akordy bergamotu a citronu jsou doplněny křehkými květy hlohu a harmonickou vůní levandule. V srdci vůně se objevují něžné květy fialek, které jsou zahaleny do aury hřejivého jantaru a včelího vosku. Základ vůně je dotvořen santalovým a cedrovým dřevem a smyslnou vůní kůže. Tento vonný doplněk, který vás bude doprovázet na všech cestách, si zamilujete nejen díky svůdné vůni, ale i díky jedinečnému designu. Malá lahvička s dřevěným víčkem funguje jako difuzér, který uvolňuje vůni postupně. Výdrž vůně je 2 – 3 měsíce. Dodáváno zabalené v černé krabičce s etiketou. Návod k použití: Odšroubujte dřevěné víčko. Dbejte zvýšené opatrnosti, abyste nestrhli závit dřevěného víčka. Opatrně odstraňte plastovou zátku z hrdla nádoby. Dřevěné víčko našroubujte zpět – dbejte na to, aby bylo vždy řádně dotaženo. Lahvičku zavěste na Vámi zvolené místo. Vyvarujte se kontaktu s jakýmikoli povrchy! Např. zavěste pod zpětné zrcátko, minimálně však 5 cm od něj. Upozornění: Vůni do auta udržujte vždy ve vzpřímené poloze. Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Vůni do auta udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Autoparfémy
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203851207

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”10 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Autoparfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, levandule, hloh”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ fialky, jantar, včelí vosk”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, santalové dřevo, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Smell of Life Smell of Life Fahrenheit - vůně do auta 10 ml
Smell of Life Smell of Life Fahrenheit – vůně do auta 10 ml
297