Smell of Life Smell of Life Fahrenheit – difuzér 100 ml

1290 

Smell of Life Smell of Life Fahrenheit – difuzér 100 ml od dodavatele s dlouholetou historií Smell of Life je právě nyní na našich stránkách v akci. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Smell of Life Smell of Life Fahrenheit – difuzér 100 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 1290 Kč.

Katalogové číslo: 8594203850385 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Smell of Life Fahrenheit – difuzér 100 ml od skvělé a známé značky Smell of Life je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Provoňte svým oblíbeným parfémem i Vaše domovy a kanceláře! Difuzér inspirovaný vůní Fahrenheit, což je vůně pro muže, který objevil svou vnitřní harmonii, svou pravdu, která mu otevírá brány světa obohaceného o vlastní emoce a sílu ducha. Vůně plná paradoxů – horká a přitom ledová, křehká a přitom silná, mužná a něžná zároveň. Svěží úvodní akordy bergamotu a citronu jsou doplněny křehkými květy hlohu a harmonickou vůní levandule. V srdci vůně se objevují něžné květy fialek, které jsou zahaleny do aury hřejivého jantaru a včelího vosku. Základ vůně je dotvořen santalovým a cedrovým dřevem a smyslnou vůní kůže. Součástí balení je také 5 ks černých rákosových tyčinek, které díky porézní struktuře zajišťují správnou rychlost uvolňování vůně. Difuzér si zamilujete nejen pro jeho vůni, ale i díky designovému vzhledu, který perfektně doplní každý interiér. Umístěte difuzér do místa, kolem kterého lidé procházejí, aby se vůně lépe šířila díky pohybu vzduchu. Intenzitu vůně můžete korigovat počtem vložených tyčinek. Pro zvýšení intenzity můžete tyčinky čas od času otočit. Čím více tyčinek použijete najednou, tím dříve se náplň difuzéru vypotřebuje. Výdrž difuzéru je 18-24 měsíců. Upozornění: Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203850385

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, hloh, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ fialky, jantar, včelí vosk”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, cedrové dřevo, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Smell of Life Smell of Life Fahrenheit - difuzér 100 ml
Smell of Life Smell of Life Fahrenheit – difuzér 100 ml
1290