Smell of Life Smell of Life Code – vůně do auta 10 ml

297 

Smell of Life Smell of Life Code – vůně do auta 10 ml zboží dodává Smell of Life je u nás za výhodnou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Smell of Life Smell of Life Code – vůně do auta 10 ml výhodně ted u nás za 297 Kč.

Katalogové číslo: 8594203851344 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Smell of Life Code – vůně do auta 10 ml od skvělého výrobce Smell of Life lze pořídit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Luxusní vůně do auta inspirovaná vůní toaletní cody Code od značky Armani zahalí vaše auto do nevšední citrusovo-kořenité vůně, jakou voní tajemní a sofistikovaní muži. Úvodní tóny představuje šťavnatý koktejl bergamotu a citronu. Tyto svěží tóny brzy vystřídají jemné květy olivovníku a nakonec vás zahřejí zemité tóny guajakového dřeva a sladká vůně tonka fazolí ve svůdném základu vůně. Tento vonný doplněk, který vás bude doprovázet na všech cestách, si zamilujete nejen díky svůdné vůni, ale i díky jedinečnému designu. Malá lahvička s dřevěným víčkem funguje jako difuzér, který uvolňuje vůni postupně. Výdrž vůně je 2 – 3 měsíce. Dodáváno zabalené v černé krabičce s etiketou. Návod k použití: Odšroubujte dřevěné víčko. Dbejte zvýšené opatrnosti, abyste nestrhli závit dřevěného víčka. Opatrně odstraňte plastovou zátku z hrdla nádoby. Dřevěné víčko našroubujte zpět – dbejte na to, aby bylo vždy řádně dotaženo. Lahvičku zavěste na Vámi zvolené místo. Vyvarujte se kontaktu s jakýmikoli povrchy! Např. zavěste pod zpětné zrcátko, minimálně však 5 cm od něj. Upozornění: Vůni do auta udržujte vždy ve vzpřímené poloze. Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Vůni do auta udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Autoparfémy
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203851344

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”10 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Autoparfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ olivovníku”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”guajakové dřevo, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kořenitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”}}

Smell of Life Smell of Life Code - vůně do auta 10 ml
Smell of Life Smell of Life Code – vůně do auta 10 ml
297