Smell of Life Smell of Life Bottled – vůně do auta 10 ml

297 

Smell of Life Smell of Life Bottled – vůně do auta 10 ml od společnosti se zárukou kvality Smell of Life je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Smell of Life Smell of Life Bottled – vůně do auta 10 ml za výhodnou cenu 297 Kč.

Katalogové číslo: 8594203851030 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Smell of Life Bottled – vůně do auta 10 ml od spolehlivé značky Smell of Life je k dostání výhodně. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Vůně do auta inspirovaná vůní Bottled představuje ideální volbu pro muže 21. století. Vyzkoušejte i vy nadčasovou elegantní vůni, kterou si oblíbily miliony mužů po celém světě a provoňte díky ní interiér svého vozu. Ovocné vonné esence ze švestky, jablka a svěžích citrusů ve svrchních notách dokonale podtrhnou jedinečnou osobnost a charisma každého muže. Sex-appeal dodávají vůni akordy hřejivého hřebíčku a skořice, které jsou ukryté v srdci vůně spolu s karafiátem a mahagonem. Cedrové a santalové dřevo ve spojení s vanilkou, vetiverem a netradičním olivovníkem tvoří silný základ vonné kompozice. Tento vonný doplněk, který vás bude doprovázet na všech cestách, si zamilujete nejen díky svůdné vůni, ale i díky jedinečnému designu. Malá lahvička s dřevěným víčkem funguje jako difuzér, který uvolňuje vůni postupně. Výdrž vůně je 2 – 3 měsíce. Dodáváno zabalené v černé krabičce s etiketou. Návod k použití: Odšroubujte dřevěné víčko. Dbejte zvýšené opatrnosti, abyste nestrhli závit dřevěného víčka. Opatrně odstraňte plastovou zátku z hrdla nádoby. Dřevěné víčko našroubujte zpět – dbejte na to, aby bylo vždy řádně dotaženo. Lahvičku zavěste na Vámi zvolené místo. Vyvarujte se kontaktu s jakýmikoli povrchy! Např. zavěste pod zpětné zrcátko, minimálně však 5 cm od něj. Upozornění: Vůni do auta udržujte vždy ve vzpřímené poloze. Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Vůni do auta udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Autoparfémy
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203851030

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”10 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Autoparfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, jablko, švestka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”skořice , karafiát, hřebíček, mahagonové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, santalové dřevo, vanilka, vetiver, dřevo olivovníku”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Smell of Life Smell of Life Bottled - vůně do auta 10 ml
Smell of Life Smell of Life Bottled – vůně do auta 10 ml
297