Smell of Life Smell of Life Bottled – parfémovaný sprej do bytu/auta 200 ml

490 

Smell of Life Smell of Life Bottled – parfémovaný sprej do bytu/auta 200 ml od přední značky Smell of Life je k dostání levně a pohodlně online. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Smell of Life Smell of Life Bottled – parfémovaný sprej do bytu/auta 200 ml – nyní zakoupíte od 490 Kč.

Katalogové číslo: 8594203853027 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Smell of Life Bottled – parfémovaný sprej do bytu/auta 200 ml od skvělého a známého výrobce Smell of Life , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Parfémovaný sprej do bytu i auta je inspirovaný vůní Bottled, která představuje ideální volbu pro muže 21. století. Vyzkoušejte i vy nadčasovou elegantní vůni, kterou si oblíbily miliony mužů po celém světě a provoňte díky ní jakýkoli interiér. Ovocné vonné esence ze švestky, jablka a svěžích citrusů ve svrchních notách dokonale podtrhnou jedinečnou osobnost a charisma každého muže. Sex-appeal dodávají vůni akordy hřejivého hřebíčku a skořice, které jsou ukryté v srdci vůně spolu s karafiátem a mahagonem. Cedrové a santalové dřevo ve spojení s vanilkou, vetiverem a netradičním olivovníkem tvoří silný základ vonné kompozice. Návod k použití: Před použitím řádně protřepejte. Na rozprašovací hlavě nastavte polohu pro rozprašování tak, aby bylo umožněno správné používání. Stisknutím páky rozprašovače můžete aplikovat ve svém voze, bytě či kanceláři. V autě lze použít postřikem na koberce nebo i pod ně či do prázdných přihrádek ve dveřích. Pro rychlejší odpařování a tím provonění je vhodné spustit větrání na nohy nebo opatrně stříknout do větracích otvorů – upozorňujeme, že vůně jsou velmi silné! V bytě či kanceláři lze použít postřikem do volného prostoru, na parapety, popř. na topení pro vyšší pocit provonění. Upozornění: Není navrženo ani určeno pro používání na jakýchkoliv plastech, čalounění, sedadlech, palubních deskách či oknech! Uchovávejte vždy ve vzpřímené poloze, v nízkých teplotách 9 – 20 °C a temnu – nevystavujte přímému slunečnímu záření. V případě zasažení očí ihned vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Při styku s kůží si neprodleně umyjte dané místo vodou. Produkt není určen ke konzumaci! Při rozlití obsahu neprodleně otřete dané místo. Skladujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Autoparfémy
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203853027

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, jablko, švestka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”skořice , karafiát, hřebíček, mahagonové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, santalové dřevo, vanilka, vetiver, dřevo olivovníku”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Smell of Life Smell of Life Bottled - parfémovaný sprej do bytu/auta 200 ml
Smell of Life Smell of Life Bottled – parfémovaný sprej do bytu/auta 200 ml
490