Smell of Life Smell of Life Bottled – difuzér 100 ml

1290 

Smell of Life Smell of Life Bottled – difuzér 100 ml od této skvělé značky Smell of Life jde u nás právě teď pořídit výhodně. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Smell of Life Smell of Life Bottled – difuzér 100 ml stojí u nás 1290 Kč.

Katalogové číslo: 8594203850378 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Smell of Life Bottled – difuzér 100 ml od společnosti s výborným jménem Smell of Life je k dostání výhodně. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Provoňte svým oblíbeným parfémem i Vaše domovy a kanceláře! Difuzér inspirovaný vůní Bottled představuje ideální volbu pro muže 21. století. Vyzkoušejte i vy nadčasovou elegantní vůni, kterou si oblíbily miliony mužů po celém světě a provoňte díky ní jakýkoliv interiér. Ovocné vonné esence ze švestky, jablka a svěžích citrusů ve svrchních notách dokonale podtrhnou jedinečnou osobnost a charisma každého muže. Sex-appeal dodávají vůni akordy hřejivého hřebíčku a skořice, které jsou ukryté v srdci vůně spolu s karafiátem a mahagonem. Cedrové a santalové dřevo ve spojení s vanilkou, vetiverem a netradičním olivovníkem tvoří silný základ vonné kompozice. Součástí balení je také 5 ks černých rákosových tyčinek, které díky porézní struktuře zajišťují správnou rychlost uvolňování vůně. Difuzér si zamilujete nejen pro jeho vůni, ale i díky designovému vzhledu, který perfektně doplní každý interiér. Umístěte difuzér do místa, kolem kterého lidé procházejí, aby se vůně lépe šířila díky pohybu vzduchu. Intenzitu vůně můžete korigovat počtem vložených tyčinek. Pro zvýšení intenzity můžete tyčinky čas od času otočit. Čím více tyčinek použijete najednou, tím dříve se náplň difuzéru vypotřebuje. Výdrž difuzéru je 18-24 měsíců. Upozornění: Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203850378

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”švestka, jablko, citron, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”hřebíček, skořice , karafiát, mahagonové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, santalové dřevo, vanilka, vetiver, dřevo olivovníku”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Smell of Life Smell of Life Bottled - difuzér 100 ml
Smell of Life Smell of Life Bottled – difuzér 100 ml
1290