Smell of Life Sandalwood & Black Pepper – difuzér 100 ml

1290 

Smell of Life Sandalwood & Black Pepper – difuzér 100 ml od známé společnosti Smell of Life je u nás za bezkonkurenční cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Smell of Life Sandalwood & Black Pepper – difuzér 100 ml výhodně za super cenu 1290 Kč.

Katalogové číslo: 8594203850231 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Sandalwood & Black Pepper – difuzér 100 ml od známé kvalitní značky Smell of Life je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Difuzér Sandalwood & Black Pepper od značky Smell of Life provoní váš domov bohatou vůní luxusního santalového dřeva a čerstvě namletého černého pepře, který je umocněn čerstvými citrusovými tóny, teplými dřevitými tóny lesa a exotickým pižmem. Součástí balení je také 5 ks černých rákosových tyčinek, které díky porézní struktuře zajišťují správnou rychlost uvolňování vůně. Difuzér si zamilujete nejen pro jeho vůni, ale i díky designovému vzhledu, který perfektně doplní každý interiér. Umístěte difuzér do místa, kolem kterého lidé procházejí, aby se vůně lépe šířila díky pohybu vzduchu. Intenzitu vůně můžete korigovat počtem vložených tyčinek. Pro zvýšení intenzity můžete tyčinky čas od času otočit. Čím více tyčinek použijete najednou, tím dříve se náplň difuzéru vypotřebuje. Výdrž difuzéru je 18-24 měsíců. Upozornění: Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203850231

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”santalové dřevo, černý pepř, citrusy, dřevité tóny, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Smell of Life Sandalwood & Black Pepper - difuzér 100 ml
Smell of Life Sandalwood & Black Pepper – difuzér 100 ml
1290