Smell of Life Mandarin Orange – parfémovaný sprej do bytu/auta 200 ml

490 

Smell of Life Mandarin Orange – parfémovaný sprej do bytu/auta 200 ml od značky s dobrým jménem Smell of Life je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Smell of Life Mandarin Orange – parfémovaný sprej do bytu/auta 200 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 490 Kč.

Katalogové číslo: 8594203853294 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Mandarin Orange – parfémovaný sprej do bytu/auta 200 ml od této skvělé značky Smell of Life . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online.

Provoňte každý interiér svěží vůní citrusů díky vůni Mandarin Orange od značky Smell of Life. Sladké tóny mandarinky doprovází nahořklé akordy grapefruitu, které se mísí s tóny sluncem vyhřátého pomeranče a šťavnatého liči, které zdůrazní intenzitu sicilského citronu, limetky a zeleného listu. Návod k použití: Před použitím řádně protřepejte. Na rozprašovací hlavě nastavte polohu pro rozprašování tak, aby bylo umožněno správné používání. Stisknutím páky rozprašovače můžete aplikovat ve svém voze, bytě či kanceláři. V autě lze použít postřikem na koberce nebo i pod ně či do prázdných přihrádek ve dveřích. Pro rychlejší odpařování a tím provonění je vhodné spustit větrání na nohy nebo opatrně stříknout do větracích otvorů – upozorňujeme, že vůně jsou velmi silné! V bytě či kanceláři lze použít postřikem do volného prostoru, na parapety, popř. na topení pro vyšší pocit provonění. Upozornění: Není navrženo ani určeno pro používání na jakýchkoliv plastech, čalounění, sedadlech, palubních deskách či oknech! Uchovávejte vždy ve vzpřímené poloze, v nízkých teplotách 9 – 20 °C a temnu – nevystavujte přímému slunečnímu záření. V případě zasažení očí ihned vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Při styku s kůží si neprodleně umyjte dané místo vodou. Produkt není určen ke konzumaci! Při rozlití obsahu neprodleně otřete dané místo. Skladujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Autoparfémy
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203853294

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”sicilský citron, pomeranč, mandarinka, zelené tóny, grapefruit, limetka, liči”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, svěží”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”}}

Smell of Life Mandarin Orange - parfémovaný sprej do bytu/auta 200 ml
Smell of Life Mandarin Orange – parfémovaný sprej do bytu/auta 200 ml
490