Smell of Life Coconut & Vanilla – vůně do auta 10 ml

297 

Smell of Life Coconut & Vanilla – vůně do auta 10 ml od známé značky Smell of Life . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Smell of Life Coconut & Vanilla – vůně do auta 10 ml nyní za 297 Kč.

Katalogové číslo: 8594203851375 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Coconut & Vanilla – vůně do auta 10 ml od známé značky Smell of Life , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Vůně do auta Coconut & Vanilla od značky Smell of Life provoní interiér vašeho vozu exotickou vůní kokosu se sladkou, krémovou vůní francouzské vanilky. Tento vonný doplněk, který vás bude doprovázet na všech cestách, si zamilujete nejen díky své vůni, ale i díky jedinečnému designu. Malá lahvička s dřevěným víčkem funguje jako difuzér, který uvolňuje vůni postupně. Výdrž vůně je 2 – 3 měsíce. Dodáváno zabalené v černé krabičce s etiketou. Návod k použití: Odšroubujte dřevěné víčko. Dbejte zvýšené opatrnosti, abyste nestrhli závit dřevěného víčka. Opatrně odstraňte plastovou zátku z hrdla nádoby. Dřevěné víčko našroubujte zpět – dbejte na to, aby bylo vždy řádně dotaženo. Lahvičku zavěste na Vámi zvolené místo. Vyvarujte se kontaktu s jakýmikoli povrchy! Např. zavěste pod zpětné zrcátko, minimálně však 5 cm od něj. Upozornění: Vůni do auta udržujte vždy ve vzpřímené poloze. Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Vůni do auta udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Autoparfémy
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203851375

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”10 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Autoparfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kokos, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”sladká”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”}}

Smell of Life Coconut & Vanilla - vůně do auta 10 ml
Smell of Life Coconut & Vanilla – vůně do auta 10 ml
297