Smell of Life Black Cherry – vůně do auta 10 ml

297 

Smell of Life Black Cherry – vůně do auta 10 ml od výrobce s dlouholetou historií Smell of Life je u nás za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Smell of Life Black Cherry – vůně do auta 10 ml ve slevě pouze nyní za 297 Kč.

Katalogové číslo: 8594203851405 Kategorie: , Štítek:

Popis

Smell of Life Black Cherry – vůně do auta 10 ml od značky se skvělou pověstí Smell of Life . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Vůně do auta Black Cherry od značky Smell of Life provoní interiér vašeho vozu sladkou a chutnou vůní zralých černých třešní. Tato ovocná vůně zachycuje veškerou šťavnatost a sladkost zralého ovoce. Tento vonný doplněk, který vás bude doprovázet na všech cestách, si zamilujete nejen díky ovocné vůni, ale i díky jedinečnému designu. Malá lahvička s dřevěným víčkem funguje jako difuzér, který uvolňuje vůni postupně. Výdrž vůně je 2 – 3 měsíce. Dodáváno zabalené v černé krabičce s etiketou. Návod k použití: Odšroubujte dřevěné víčko. Dbejte zvýšené opatrnosti, abyste nestrhli závit dřevěného víčka. Opatrně odstraňte plastovou zátku z hrdla nádoby. Dřevěné víčko našroubujte zpět – dbejte na to, aby bylo vždy řádně dotaženo. Lahvičku zavěste na Vámi zvolené místo. Vyvarujte se kontaktu s jakýmikoli povrchy! Např. zavěste pod zpětné zrcátko, minimálně však 5 cm od něj. Upozornění: Vůni do auta udržujte vždy ve vzpřímené poloze. Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Vůni do auta udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Autoparfémy
  • Značka: Smell of Life
  • EAN: 8594203851405

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”10 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Autoparfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černá třešeň”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}

Smell of Life Black Cherry - vůně do auta 10 ml
Smell of Life Black Cherry – vůně do auta 10 ml
297