Sergio Tacchini O.Zone Man – toaletní voda s rozprašovačem 75 ml

600 

Sergio Tacchini O.Zone Man – toaletní voda s rozprašovačem 75 ml od společnosti s úžasnou pověstí Sergio Tacchini , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Sergio Tacchini O.Zone Man – toaletní voda s rozprašovačem 75 ml , produkt koupíte ted u nás za 600 Kč.

Katalogové číslo: 8300186908322 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sergio Tacchini O.Zone Man – toaletní voda s rozprašovačem 75 ml od dodavatele s dobrým jménem Sergio Tacchini je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Vůně s myšlenkou vzpružující svěžesti a energie, se světem plným sportu a outdoor aktivitami. Ozone Man je jednoznačně moderní vůně, ve které jsou osvěžující hlavové tóny opojně vyztuženy do srdce neobyčejným náznakem zeleného čaje a náznakem jasmínu smíšeným se zesílenou vlastností kořeněného tónu. Tato opojná a zároveň elegantní struktura je povznesena v základu smyslovou bohatostí dřevitých tónů a radostných harmonií jantaru a pižma.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Sergio Tacchini
  • EAN: 8300186908322

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, pomeranč, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, muškátový oříšek, zelený čaj, kardamom”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová, dřevitá”}}

Sergio Tacchini O.Zone Man - toaletní voda s rozprašovačem 75 ml
Sergio Tacchini O.Zone Man – toaletní voda s rozprašovačem 75 ml
600