Serge Lutens L´Eau – EDP 100 ml

2619 

Serge Lutens L´Eau – EDP 100 ml od této přední společnosti Serge Lutens lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Serge Lutens L´Eau – EDP 100 ml – nyní zakoupíte od 2619 Kč.

Katalogové číslo: 3700358217231 Kategorie: , Štítek:

Popis

Serge Lutens L´Eau – EDP 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Serge Lutens , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Unisex vůně Serge Lutens L´Eau je svěží jako čerstvý horský vzduch. Čistá svěží vůně aldehydů se mísí se šťavnatými citrusy, které dokresluje květinová vůně magnólie. Muškátová šalvěj, pižmo a máta tvoří lákavé spojení plné potěšení. Nechte se jí okouzlit, zcela vás pohltí a již nepustí! Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Serge Lutens
  • EAN: 3700358217231

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, svěží”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, aldehydy, máta, pižmo, muškátová šalvěj, magnólie”}}

Serge Lutens L´Eau - EDP 100 ml
Serge Lutens L´Eau – EDP 100 ml
2619