Serge Lutens Dans Le Bleu Qui Pétille – EDP 100 ml

2059 

Serge Lutens Dans Le Bleu Qui Pétille – EDP 100 ml od výrobce se skvělou pověstí Serge Lutens lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Serge Lutens Dans Le Bleu Qui Pétille – EDP 100 ml – zboží máme ted u nás za 2059 Kč.

Katalogové číslo: 3700358217255 Kategorie: , Štítek:

Popis

Serge Lutens Dans Le Bleu Qui Pétille – EDP 100 ml od přední společnosti Serge Lutens je k dostátní teď u nás za super cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Dans Le Bleu Qui Pétille od značky Serge Lutens je dřevitá parfémová voda pro muže a ženy. Ponořte se díky této čisté a harmonické vůni do srdce oceánu a nechte svou pokožku laskat slunečními paprsky. Nenapodobitelná, svěží, smyslná vůně, která vystihuje atmosféru jiskřivé mořské vody a vůni soli na sluncem vyhřáté kůži. Použití této parfémové vody se pro vás stane zklidňujícím rituálem, který vám dodá vyrovnanou a poklidnou energii. Dřevité tóny naplaveného dřeva a mořských řas okoření koriandr a vonná kompozice se uzavírá kouřovou stopou kadidla. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Serge Lutens
  • EAN: 3700358217255

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kadidlo, naplavené dřevo, mořská řasa, koriandr”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, ambrová, vodní”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Serge Lutens Dans Le Bleu Qui Pétille - EDP 100 ml
Serge Lutens Dans Le Bleu Qui Pétille – EDP 100 ml
2059