Serge Lutens Chergui – EDP 50 ml

1899 

Serge Lutens Chergui – EDP 50 ml od značky s dlouholetou tradicí Serge Lutens . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Serge Lutens Chergui – EDP 50 ml v současnosti za 1899 Kč.

Katalogové číslo: 3700358123396 Kategorie: , Štítek:

Popis

Serge Lutens Chergui – EDP 50 ml od naší známé značky Serge Lutens je u nás za výhodnou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Chergui je orientálně-kořeněná vůně pro muže i ženy. Mezi její složky patří list tabáku, med, kosatec, santalové dřevo, ambra, pižmo, kadidlo, růže a seno. Na trh byla uvedena v roce 2005.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Serge Lutens
  • EAN: 3700358123396

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”listy tabáku, med, jantar, seno, kadidlo, santalové dřevo, kosatec, pižmo, růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”sladká, ambrová, orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”}}

Serge Lutens Chergui - EDP 50 ml
Serge Lutens Chergui – EDP 50 ml
1899