Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life – EDT 50 ml

678 

Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life – EDT 50 ml od značky s dobrým jménem Salvatore Ferragamo je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Skvělý produkt s garancí kvality. Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life – EDT 50 ml ve výhodné ceně 678 Kč.

Katalogové číslo: 8052086372962 Kategorie: , Štítek:

Popis

Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life – EDT 50 ml od dodavatele s dobrým jménem Salvatore Ferragamo , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Uomo Casual Life je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava se skládá z citronu, kardamomu a lístku fialky. V srdci ucítíte kávu, ambroxan a pelargonii. Základ dotváří pižmo, kašmírové dřevo a extrakt z bílého cedru. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Salvatore Ferragamo
  • EAN: 8052086372962

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, bílé cedrové dřevo, kašmírové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”list fialky, citron, kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), ambroxan, káva”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life - EDT 50 ml
Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life – EDT 50 ml
678