Salvatore Ferragamo Incanto Blue – EDT 100 ml

511 

Salvatore Ferragamo Incanto Blue – EDT 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Salvatore Ferragamo je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Salvatore Ferragamo Incanto Blue – EDT 100 ml – cena 511 Kč.

Katalogové číslo: 8034097959554 Kategorie: , Štítek:

Popis

Salvatore Ferragamo Incanto Blue – EDT 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Salvatore Ferragamo , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Incanto Blue od značky Salvatore Ferragamo je svěží kořeněná vůně pro muže. Hlavu tvoří kombinace pepře, koriandru, estragonu a kmínu. Ty doplňuje osvěžující bergamot, pelyněk, zelené akordy a aldehydy. V srdci se snoubí skořice s květinovým triem v podobě jasmínu, růže a karafiátu. V základu následně ucítíte ambru, pižmo, fazoli tonka a kůži. Dubový mech, cedr a pačuli pak představují dřevitou tečku v této podmanivé vůni. Na trh byla uvedena v roce 2011.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Salvatore Ferragamo
  • EAN: 8034097959554

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra, dubový mech, pačuli , fazole tonka, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, aldehydy, tarragon, černý pepř, zelené tóny, koriandr, kmín, estragon”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růže, skořice , karafiát”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”}}

Salvatore Ferragamo Incanto Blue - EDT 100 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Blue – EDT 100 ml
511