Salvatore Ferragamo Ferragamo – miniatura EDT 5 ml

149 

Salvatore Ferragamo Ferragamo – miniatura EDT 5 ml od přední společnosti Salvatore Ferragamo je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Salvatore Ferragamo Ferragamo – miniatura EDT 5 ml – nyní zakoupíte od 149 Kč.

Katalogové číslo: 8052086378032 Kategorie: , Štítek:

Popis

Salvatore Ferragamo Ferragamo – miniatura EDT 5 ml od společnosti s výborným jménem Salvatore Ferragamo je právě teď za super cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Značka Salvatore Ferragamo představuje novinku, která vyjadřuje sebevědomou a odvážnou duši moderního člověka, který cestuje životem s vášní. Oslní vás zářící exploxe středomořských citrusů s pulzujícím bergamotem. V samotném srdci parfému ucítíte květinovo kožené tóny. Teplé tóny pižma a vetiveru doplňují šťávu a zvyšují smyslnou dimenzi čichové kompozice. Produkt byl uveden na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Miniatura
  • Značka: Salvatore Ferragamo
  • EAN: 8052086378032

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Miniatura”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”5 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, mech, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, šalvěj”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, list fialky, kůže”}}

Salvatore Ferragamo Ferragamo - miniatura EDT 5 ml
Salvatore Ferragamo Ferragamo – miniatura EDT 5 ml
149