Salvatore Ferragamo Ferragamo – EDT 30 ml

605 

Salvatore Ferragamo Ferragamo – EDT 30 ml od tohoto skvělého výrobce Salvatore Ferragamo . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Salvatore Ferragamo Ferragamo – EDT 30 ml v akci za cenu 605 Kč.

Katalogové číslo: 8052086377950 Kategorie: , Štítek:

Popis

Salvatore Ferragamo Ferragamo – EDT 30 ml od dodavatele se skvělou pověstí Salvatore Ferragamo , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Značka Salvatore Ferragamo představuje novinku, která vyjadřuje sebevědomou a odvážnou duši moderního člověka, který cestuje životem s vášní. Oslní vás zářící exploxe středomořských citrusů s pulzujícím bergamotem. V samotném srdci parfému ucítíte květinovo kožené tóny. Teplé tóny pižma a vetiveru doplňují šťávu a zvyšují smyslnou dimenzi čichové kompozice. Produkt byl uveden na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Salvatore Ferragamo
  • EAN: 8052086377950

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, mech, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, šalvěj”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, list fialky, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Salvatore Ferragamo Ferragamo - miniatura EDT 5 ml
Salvatore Ferragamo Ferragamo – EDT 30 ml
605