Salvatore Ferragamo F By Ferragamo Black – EDT 50 ml

605 

Salvatore Ferragamo F By Ferragamo Black – EDT 50 ml od dodavatele s dlouholetou historií Salvatore Ferragamo lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Salvatore Ferragamo F By Ferragamo Black – EDT 50 ml v současnosti pořídíte za cenu 605 Kč.

Katalogové číslo: 8032529118043 Kategorie: , Štítek:

Popis

Salvatore Ferragamo F By Ferragamo Black – EDT 50 ml od skvělého a známého výrobce Salvatore Ferragamo je k získání právě teď u nás za super cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Tato vůně je spojována s charizmatickou osobností muže, jeho smyslností a záhadností. Vůně je velmi elegantní a nadčasová a je vytvořena pro večerní a speciální příležitosti. F By Ferragamo Pour Homme Black je esencí famózního a velmi elegantního muže. Nádherný a moderní flakon vůně F By Ferragamo Pour Homme Black vytvořila Silvie de France. Flakon se vyznačuje temně černým dnem a zdobí ho lesklé stříbrné logo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Salvatore Ferragamo
  • EAN: 8032529118043

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”labdanum, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”černý pepř, koriandr”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá”}}

Salvatore Ferragamo F By Ferragamo Black - EDT 50 ml
Salvatore Ferragamo F By Ferragamo Black – EDT 50 ml
605