s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml

414 

s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml od společnosti s dlouholetou tradicí s.Oliver , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Výhodná akce opravdu pro každého. s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml aktuálně za super cenu 414 Kč.

Katalogové číslo: 4011700885008 Kategorie: , Štítek:

Popis

s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml od dodavatele se skvělou pověstí s.Oliver je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Přitažlivě a příjemně – tak voní s.Oliver So Pure Men. Svěží bergamot, zelené jablko a kořeněný kardamom již poskytují harmonický zážitek vůně v horní notě. Květinové tóny se kombinují v srdci s aromatickou levandulí a jsou příjemně zahaleny koncem jantarových a dřevitých akcentů. Nové vůně od s.Oliver So Pure vám pomohou zdůraznit vaši vlastní osobnost. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: s.Oliver
  • EAN: 4011700885008

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, zelené jablko, kardamom”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, jantar, santalové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, pelargonie (geranium), levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

s.Oliver So Pure Men - EDT 30 ml
s.Oliver So Pure Men – EDT 30 ml
414