s.Oliver So Pure Men – deodorant ve spreji 150 ml

201 

s.Oliver So Pure Men – deodorant ve spreji 150 ml od výrobce se skvělou pověstí s.Oliver – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. s.Oliver So Pure Men – deodorant ve spreji 150 ml ve výhodné slevě 201 Kč.

Katalogové číslo: 4011700885145 Kategorie: , Štítek:

Popis

s.Oliver So Pure Men – deodorant ve spreji 150 ml od společnosti s úžasnou pověstí s.Oliver je právě teď za super cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Přitažlivě a příjemně – tak voní s.Oliver So Pure Men. Svěží bergamot, zelené jablko a kořeněný kardamom již poskytují harmonický zážitek vůně v horní notě. Květinové tóny se kombinují v srdci s aromatickou levandulí a jsou příjemně zahaleny koncem jantarových a dřevitých akcentů. Nové vůně od s.Oliver So Pure vám pomohou zdůraznit vaši vlastní osobnost. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: s.Oliver
  • EAN: 4011700885145

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, zelené jablko, kardamom”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, jantar, santalové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, pelargonie (geranium), levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

s.Oliver So Pure Men - deodorant ve spreji 150 ml
s.Oliver So Pure Men – deodorant ve spreji 150 ml
201