s.Oliver Follow Your Soul Men – EDT 30 ml

166 

s.Oliver Follow Your Soul Men – EDT 30 ml od výrobce s mnohaletou tradicí s.Oliver . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. s.Oliver Follow Your Soul Men – EDT 30 ml – nakoupíte u nás nyní za 166 Kč.

Katalogové číslo: 4011700865130 Kategorie: , Štítek:

Popis

s.Oliver Follow Your Soul Men – EDT 30 ml od společnosti s předním postavením na trhu s.Oliver , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Vůně, která probouzí náš vnitřní hlas, zachycuje lehkost pohybu a přináší tak sílu pro každodenní výzvy. Koncept dvojčat byl vytvořen pro muže a ženy, kteří mají obě nohy pevně na zemi, ale stále sledují svůj mentální rytmus. Vynikne na muži, který chce být sám sebou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: s.Oliver
  • EAN: 4011700865130

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, růžový pepř, kardamom”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”mech, ambroxan, rozmarýn”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}

s.Oliver Follow Your Soul Men - EDT 30 ml
s.Oliver Follow Your Soul Men – EDT 30 ml
166