Rue Broca Penthouse Larvotto – EDP 80 ml

420 

Rue Broca Penthouse Larvotto – EDP 80 ml od známé kvalitní značky Rue Broca je u nás k dostání za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Rue Broca Penthouse Larvotto – EDP 80 ml , produkt nakoupíte ted u nás za 420 Kč.

Katalogové číslo: 6290171010470 Kategorie: , Štítek:

Popis

Rue Broca Penthouse Larvotto – EDP 80 ml od známé kvalitní značky Rue Broca lze nakoupit u nás za skvělou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Penthouse Larvotto od značky Rue Broca je jantarově dřevitá vůně pro muže. Buďte nezastavitelní s parfémovou vodou, jejíž úvodní tóny se vznášejí kolem kořeněných tónů koriandru, svěžího bergamotu a lákavých lístků fialky. Srdce patří pikantnímu černému pepři, který je zjemněn okvětními plátky růží. Pačuli, vanilka a jantar je smyslnou kombinací, která zajišťuje příliv energie za každých okolností. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Rue Broca
  • EAN: 6290171010470

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”80 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”list fialky, koriandr, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”černý pepř, růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vanilka, jantar”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, ambrová, kořenitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”}}

Rue Broca Penthouse Larvotto - EDP 80 ml
Rue Broca Penthouse Larvotto – EDP 80 ml
420