Rue Broca Penthouse Ginza – EDP 80 ml

439 

Rue Broca Penthouse Ginza – EDP 80 ml od značky s dlouholetou historií Rue Broca je u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Rue Broca Penthouse Ginza – EDP 80 ml ve výhodné ceně 439 Kč.

Katalogové číslo: 6290171010487 Kategorie: , Štítek:

Popis

Rue Broca Penthouse Ginza – EDP 80 ml od skvělého výrobce Rue Broca lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Penthouse Ginza od značky Rue Broca je citrusová dřevitá parfémová voda pro muže i ženy. Citrusová vůně bergamotu a grapefruitu plynule přechází k srdci, v němž se rozvoní tóny levandule a jasmínu, které doplňuje aromatická vůně bobkového listu. V základu se objevuje dřevitá vůně dubového mechu s jantarem a pačuli a vytváří tak nezapomenutelné aroma, které pohladí vaše smysly a dodá energii a odhodlání dosáhnout všech vašich cílů. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Rue Broca
  • EAN: 6290171010487

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”80 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bobkový list, jasmín”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubový mech, jantar, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Rue Broca Penthouse Ginza - EDP 80 ml
Rue Broca Penthouse Ginza – EDP 80 ml
439