Rochas L´Homme – EDT – TESTER 100 ml

626 

Rochas L´Homme – EDT – TESTER 100 ml od značky s dlouholetou historií Rochas je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. Rochas L´Homme – EDT – TESTER 100 ml stojí ted u nás 626 Kč.

Katalogové číslo: 3386460098175 Kategorie: , Štítek:

Popis

Rochas L´Homme – EDT – TESTER 100 ml od výrobce s dobrým jménem Rochas je právě teď za super cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Toaletní voda L’Homme, kterou se pyšní značka Rochas je nadčasovou orientální vůní. Tato vůně určitě nesmí chybět na vašem toaletním stolku. Ke všemu na vašem těle vydrží opravdu dlouho a žádná žena vám neodolá. Náladu vám zvedne červený pomeranč, ananas a kardamon, který ucítíte v popředí. Divoké srdce představí bazalka, jalovec a pelargonie. Závěrem se projeví mocné pačuli, mech a nesmí chybět ani fazole tonka. Vůně byla uvedena na trh v lednu 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Rochas
  • EAN: 3386460098175

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mech, pačuli , fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), bazalka, jalovec”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”červený pomeranč, ananas, kardamom”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Rochas L´Homme - EDT - TESTER 100 ml
Rochas L´Homme – EDT – TESTER 100 ml
626