Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml

515 

Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml od společnosti se zárukou kvality Rasasi je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupujte bezpečně a rychle online. Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml – nyní pořídíte od 515 Kč.

Katalogové číslo: 614514102701 Kategorie: , Štítek:

Popis

Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml od dodavatele s dlouholetou historií Rasasi – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Lesk Wahami spočívá v snadné souhře jeho moderních a klasických orientálních aspektů. Proměňte i zcela běžný den ve výjimečný zážitek. Tento parfémovaný olej je vhodný pro muže i ženy.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémované oleje
  • Značka: Rasasi
  • EAN: 614514102701

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”22 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémový olej”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, jantar, pačuli , kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, meruňka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”konvalinka, šafrán, neroli”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Rasasi Wahami - parfémovaný olej 22 ml
Rasasi Wahami – parfémovaný olej 22 ml
515