Rasasi Faqat Lil Rijal – EDP 50 ml

758 

Rasasi Faqat Lil Rijal – EDP 50 ml od značky se skvělou pověstí Rasasi je právě nyní na našich stránkách v akci. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Rasasi Faqat Lil Rijal – EDP 50 ml levně za 758 Kč.

Katalogové číslo: 614514132012 Kategorie: , Štítek:

Popis

Rasasi Faqat Lil Rijal – EDP 50 ml od společnosti s výborným jménem Rasasi je momentálně ve výhodné akci. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Faqat Lil Rijal je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Hlava obsahuje svěží bergamot, kosatec a agarové dřevo (oud). V srdci ucítíte kombinaci kardamomu, rýže, jasmínu a pelargonie. Kompozici uzavírá pačuli, pižmo, kůže, santalové a agarové dřevo.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Rasasi
  • EAN: 614514132012

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli , santalové dřevo, agarové dřevo (oud), kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, agarové dřevo (oud), kosatec”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, pelargonie (geranium), kardamom, rýže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”}}

Rasasi Faqat Lil Rijal - EDP 50 ml
Rasasi Faqat Lil Rijal – EDP 50 ml
758