Rasasi Ashaar Pour Homme – EDP 100 ml

1297 

Rasasi Ashaar Pour Homme – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Rasasi je k dostání levně a pohodlně online. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Rasasi Ashaar Pour Homme – EDP 100 ml – nakoupíte u nás nyní za 1297 Kč.

Katalogové číslo: 614514242018 Kategorie: , Štítek:

Popis

Rasasi Ashaar Pour Homme – EDP 100 ml od značky Rasasi . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Ashaar Pour Homme je orientální vůně pro muže. Kořeněnou hlavu tvoří skořice s kardamomem doplněné o svěží bergamot. Srdce obsahuje cedrové dřevo, základ pak dřevo santalové a agarové, mech a sturač.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Rasasi
  • EAN: 614514242018

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, skořice , kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mech, santalové dřevo, agarové dřevo (oud), sturač”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová”}}

Rasasi Ashaar Pour Homme - EDP 100 ml
Rasasi Ashaar Pour Homme – EDP 100 ml
1297