Ralph Lauren Polo Sport – EDT 125 ml

1399 

Ralph Lauren Polo Sport – EDT 125 ml od skvělé značky Ralph Lauren je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Ralph Lauren Polo Sport – EDT 125 ml stojí u nás 1399 Kč.

Katalogové číslo: 3360372055402 Kategorie: , Štítek:

Popis

Ralph Lauren Polo Sport – EDT 125 ml od skvělé značky Ralph Lauren je k dostání za výborné peníze. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Mladistvá fougerově-svěží toaletní voda Polo Sport od značky Ralph Lauren je určena pro mladé muže. Tato vůně je inspirována sportovním duchem a aktivním životním stylem. Hlavní tóny obsahují svěží citrusové akordy – citron, mandarinka a bergamot, který dodávají vůni osvěžující a energický nádech. V srdci naleznete hluboké dřevité akordy doplněné o exotický ananas a hřejivý zázvor. Základní akordy provoní mořské řasy, pižmo a dubové dřevo. Dopřejte si okamžité osvěžení. Mějte schopnost vychutnat si život naplno a zdravě vnímat svět. Vyzkoušejte Ralph Lauren Polo Sport! Vůně byla uvedena na trh v roce 1994.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Ralph Lauren
  • EAN: 3360372055402

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ananas, zázvor, dřevité tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mořská řasa, pižmo, dubové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”svěží, zelená, fougerová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”}}

Ralph Lauren Polo Sport - EDT 125 ml
Ralph Lauren Polo Sport – EDT 125 ml
1399