Police To Be Rebel – EDT 40 ml

299 

Police To Be Rebel – EDT 40 ml od společnosti se zárukou kvality Police je k dostání za výborné peníze. Nakupujte bezpečně a rychle online. Police To Be Rebel – EDT 40 ml – nyní nakoupíte za 299 Kč.

Katalogové číslo: 679602662420 Kategorie: , Štítek:

Popis

Police To Be Rebel – EDT 40 ml od našeho výrobce Police . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Uvolněte svého vnitřního rebela a vzepřete se autoritě. To Be Rebel je výjimečná vůně, která ve svém nositeli a všem kolem něj vzbuzuje energii a vzdor. Úvodní tóny vůně charakterizují napětí. Srdce šalvěje, květů pomerančovníku a mořské tóny jsou jedinečně energizující, zatímco základní tóny jantarového dřeva, vetiveru a bílého pižma naznačují vnitřní sílu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Police
  • EAN: 679602662420

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”40 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”list fialky, muškátový oříšek, černý rybíz, grapefruit”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, bílé pižmo, vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ pomerančovníku, šalvěj, mořské tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kořenitá, dřevitá”}}

Police To Be Rebel - EDT 40 ml
Police To Be Rebel – EDT 40 ml
299