Playboy VIP For Him – sprchový gel 250 ml

100 

Playboy VIP For Him – sprchový gel 250 ml od značky se skvělou pověstí Playboy . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Playboy VIP For Him – sprchový gel 250 ml zrovna teď v akci za 100 Kč.

Katalogové číslo: 5050456522248 Kategorie: , Štítek:

Popis

Playboy VIP For Him – sprchový gel 250 ml od výrobce se skvělou pověstí Playboy , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Značka Playboy uvádí na trh další z úspěšných dvojic vůní pro ženy a muže – VIP For Him a VIP For Her. Pánská vůně VIP For Him je laděna do orientálně-kořenitých tónů. Pokud se chcete zahalit do hřejivých tónů koření, je tato vůně určena právě pro vás. Lze ji použít samostatně nebo v kombinaci s vůní My VIP Story . Veřejnosti byla poprvé představena v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Sprchové gely
  • Značka: Playboy
  • EAN: 5050456522248

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, rum, rebarbora”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jablko, vodní tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, čokoláda, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Playboy VIP For Him - sprchový gel 250 ml
Playboy VIP For Him – sprchový gel 250 ml
100